Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 62-75 mm 468-171
Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Individuální mikrometry. Měřicí plochy s titanovým povlakem, který dává excelentní životnost a odolnost vůči opotřebení. Také mají excelentní odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití tohoto výrobku při různých strojních situacích, včetně míst se stříkající kapalinou. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, usnadňující odečítání při měření. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-75R |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 62–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 630g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- výrobního certifikátu
468-171 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 62-75mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-171
- EAN: 4946368563039
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
47 341,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 39 125,00 Kč
Podobné výrobky
468-177 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 175-200 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 175-200 mm 468-177Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
72 509,25 Kč Cena bez DPH: 59 925,00 Kč
468-986 - palcový HTD-5 inchRFST 3
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-986DesPalcové-Metrické:Palcové/MetrickéDigitální/Analogov..
100 127,50 Kč Cena bez DPH: 82 750,00 Kč
468-169 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 40-50 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 40-50 mm 468-169Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
42 894,50 Kč Cena bez DPH: 35 450,00 Kč
468-178 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 200-225 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 200-225 mm 468-178Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
76 653,50 Kč Cena bez DPH: 63 350,00 Kč
Tagy: dutinoměr




