Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 50-63 mm 468-170
Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Individuální mikrometry. Měřicí plochy s titanovým povlakem, který dává excelentní životnost a odolnost vůči opotřebení. Také mají excelentní odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití tohoto výrobku při různých strojních situacích, včetně míst se stříkající kapalinou. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, usnadňující odečítání při měření. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-63R |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 50–63mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 620g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- kontrolního certifikátu
468-170 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 50-63mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-170
- EAN: 4946368563022
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
47 976,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 39 650,00 Kč
Podobné výrobky
468-986 - palcový HTD-5 inchRFST 3
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-986DesPalcové-Metrické:Palcové/MetrickéDigitální/Analogov..
100 127,50 Kč Cena bez DPH: 82 750,00 Kč
468-179 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 225-250mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 225-250 mm 468-179Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
78 952,50 Kč Cena bez DPH: 65 250,00 Kč
468-180 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 250-275mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 250-275 mm 468-180Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
81 251,50 Kč Cena bez DPH: 67 150,00 Kč
468-161 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 6-8 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 6-8 mm 468-161Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující ..
37 147,00 Kč Cena bez DPH: 30 700,00 Kč
Tagy: dutinoměr




