Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 40-50 mm 468-169
Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Individuální mikrometry. Měřicí plochy s titanovým povlakem, který dává excelentní životnost a odolnost vůči opotřebení. Také mají excelentní odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití tohoto výrobku při různých strojních situacích, včetně míst se stříkající kapalinou. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, usnadňující odečítání při měření. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-50R |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 40–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 500g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- výrobního certifikátu
468-169 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 40-50 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-169
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
42 894,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 35 450,00 Kč
Podobné výrobky
468-163 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 10-12 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 10-12 mm 468-163Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
37 177,25 Kč Cena bez DPH: 30 725,00 Kč
468-178 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 200-225 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 200-225 mm 468-178Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
76 653,50 Kč Cena bez DPH: 63 350,00 Kč
468-975 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 100-200 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů s výměnnými měřicími nástavci 468-975Třídotekové dutinoměry, ..
194 023,50 Kč Cena bez DPH: 160 350,00 Kč
468-162 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 8-10mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 8-10 mm 468-162Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující..
37 268,00 Kč Cena bez DPH: 30 800,00 Kč
Tagy: dutinoměr





