Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 8-10 mm 468-162
Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Individuální mikrometry. Měřicí plochy s titanovým povlakem, který dává excelentní životnost a odolnost vůči opotřebení. Také mají excelentní odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití tohoto výrobku při různých strojních situacích, včetně míst se stříkající kapalinou. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, usnadňující odečítání při měření. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-10R |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 8–10mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 370g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- výrobního certifikátu
468-162 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 8-10mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-162
- EAN: 4946368562964
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
37 268,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 800,00 Kč
Podobné výrobky
468-179 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 225-250mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 225-250 mm 468-179Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
78 952,50 Kč Cena bez DPH: 65 250,00 Kč
468-177 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 175-200 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 175-200 mm 468-177Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
72 509,25 Kč Cena bez DPH: 59 925,00 Kč
468-975 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 100-200 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů s výměnnými měřicími nástavci 468-975Třídotekové dutinoměry, ..
194 023,50 Kč Cena bez DPH: 160 350,00 Kč
468-984 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 50-75 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-984Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
92 686,00 Kč Cena bez DPH: 76 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr




